Христос народився! Славімо Його!

Дата: 07.01.2023 09:08

Нинішньої зими він зійшов на нашу українську землю під звуки вибухів, сирени повітряної тривоги, сльози матерів і дружин. Але зійшов до нації, яка, як ніколи доти, об’єднана у величезному прагненні жити у мирі та злагоді, у єдиній і неподільній Україні, а всі її дії і помисли спрямовані до одного – Перемоги!

Вірю, знаю – так буде неодмінно! З Божою ласкою, завдяки силі і незламності наших захисників і захисниць! Саме вони зараз там, на фронті, б’ють ворога заради того, щоб тут, у тилу, їхні сім’ї, друзі, знайомі могли зібратися за родинним столом з нагоди Різдва Христового! Нехай їх ангел-охоронець на мить спуститься на землю і захистить їх від куль та снарядів!

А кожному у громаді я бажаю світлих надій та таких самих думок. Бажаю щирої любові та віри! Бажаю добрих чудес та добрих людей у житті! Добра, достатку, щастя бажаю вам від щирого серця! Нехай це Різдво огорне вас радістю і принесе переможний мир в Україну!

Селищний голова Людмила Біляк