"ТУРНІР З ФУТБОЛУ ТА ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КОМАНД З НАГОДИ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ"

Дата: 09.01.2023 09:00

В Ружинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися змагання серед дитячо-юнацьких команд громади з футболу та волейболу. В змаганнях з волейболу серед дівчат перемогу здобули дівчата з Ягнятина (тренер - Гаврилюк В.В.), другу сходинку посіли дівчата з Мовчанівки (тренер - Сабашний В.А.). Серед хлопців перемогу здобули також Ягнятинці, перегравши команду з Ружина. В змаганнях з футболу серед п'яти команд перше та друге місце за командами з селища Ружин (тренер - Маркітан О.І.). Третю сходинку посіли юнаки з Немиринців (тренер - Ващенко С.С.) та команда гостей Андрушківської ТГ. Четвертими завершили турнір об'єднана команда Березянки та Топорів (тренери - Симон П.М., Філіпов В.П.).

Переможців та призерів змагань відзначено кубками, медалями та м'ячами з видів спорту від Ружинської селищної ради. Дякуємо ЗСУ  за можливість проведення змагань та впливати на розвиток дітей!

Дякуємо Ружинській ДЮСШ за організацію та проведення змагань, а також за підготовку вихованців до змагань!