Центру надання адміністративних послуг інформує

Дата: 05.01.2023 09:03

Протягом 2022 року працівниками Центру надання адміністративних послуг надано 26438 адміністративних послуг різного спрямування, а саме:

послуги соціального характеру - 9067,

видача довідки внутрішньо переміщеної особи-5399,

реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, видача витягу та довідки з Реєстру територіальної громади - 983,

реєстрація бізнесу - 440,

реєстрація речових прав на нерухоме майно - 6391 ,

видача витягів з ДЗК та довідок про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки – 1297,

надання дозволу, затвердження проектів землеустрою, інші  послуги місцевого значення - 2833.

реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації -21;

подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт-7. Крім того, провідним спеціалістом відділу державної реєстрації протягом звітного періоду видавалися різні види довідок (довідка про склад сім’ї, про проведення поховання, про те що дитина знаходиться на утриманні одного з батьків, про фактичне місце проживання без реєстрації, довідка-характеристика, тощо). За 2022 рік надано 917 таких довідок. Незважаючи на запроваджений воєнний стан та заборону надання певних груп адміністративних послуг, закриті реєстри у перші місяці війни, та нові виклики, які постали перед усіма у військовий час, працівники Центру надання адміністративних послуг спрацювали як єдина команда та допомагали у різних сферах діяльності громади: реєстрували ВПО, видавали допомогу від ООН та інших міжнародних організацій, працювали як гуманітарний штаб.

Для зручності сплати за адміністративні послуги у ЦНАП встановлено POS-термінал для розрахунків банківською карткою. У ЦНАП запроваджено прийом Е-документів налаштований через Шеринг Дія QR. Це дає змогу відвідувачам, які мають паспорти та інші документи в ДІЇ передавати інформацію без паперових носіїв.

Адміністратори ЦНАП та реєстратори регулярно проходять навчання, приймають участь в онлайн-вебінарах, підвищуючи свою кваліфікацію та професійний рівень.