Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги протягом останнього тижня минулого року

Дата: 02.01.2023 14:28

Дякуємо нашим Збройним Силам України за наші врятовані життя, а людям за невпинну їх підтримку. Ми – українці! Незламні, сильні,незалежні. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Наша зброя – це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля, наша країна, наші діти, і ми будемо все це захищати. Так, за період з 26.12.2022 по 30.12.2022 року відповідальними працівниками Ружинської селищної ради було видано благодійної допомоги:

12 продуктових наборів;

20 одиниць засобів гігієни (зубна паста, гель для душу, прокладки, одноразові пелюшки);

63 упаковки підгузок для дітей та дорослих;

1450 одиниць дитячого харчування (пюре, каша, сухе молоко, сік, круасани);

іграшки 12 одиниць.

Загалом, було видано продуктів харчування загальною масою 120 кг.

Ми заходимо у новий рік і маємо зберегти спільне розуміння національних цілей, темрява не заважатиме нам приводити окупантів до нових їхніх поразок. Дух України – це дух свободи, який відгукується в душах людей по всьому світу.

Слава Україні!