Триває робота з розробки Стратегії розвитку Ружинської громади

Дата: 02.01.2023 10:02

За підтримки компанії BIG CITY LAB, відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ружинської громади, активними учасниками якого стали представники різних напрямків та сфер життєдіяльності громади. Під час тривалих обговорень було презентовано поточний стан громади, з презентацією якого можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/file/d/1qqh3HH2ybmgyL7szDNH2hcWBUmnVNiOd/view?usp=sharing, визначено ключові проблеми, перспективи розвитку та особисте бачення учасників майбутнього громади за умови виконання поставлених цілей.

Наразі основними проблемами визначено незадовільний стан доріг та благоустрій, якість питної води, матеріально-технічне забезпечення закладів соціальної сфери, занепад тваринницької галузі, відсутність розвитку промисловості та туристичної галузі. Для їх вирішення учасники запропоновали протягом наступних років реалізувати комплекс проєктів, які можна об’єднати в такі ключові напрями, як:

забезпечення якісною питною водою,

розвиток малого та середнього бізнесу в сільському господарстві,

розвиток туризму в поєднанні з фестивальними проєктами в сфері культури,

покращення дорожньої інфраструктури,

вирішення екологічних проблем,

впровадження проєктів соціальної безпеки незахищених категорій населення та політики утримання молоді тощо.

Дане засідання – це лише початок тривалої кропіткої роботи. Зважаючи на сьогоднішні реалії, зрозуміло, що для реалізації запропонованого потрібно докласти неабияких зусиль. У єдності громади, повноцінно використати якісний інтелектуальний та матеріальний потенціал громади із залученням зовнішніх інвестицій.