Загальний відділ Ружинської селищної ради інформує

Дата: 02.01.2023 09:52

"Ружинська територіальна громада будує свою роботу із зверненнями громадян у відповідності із Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»", - розповідає начальник загального відділу Юлія Федорович.

З метою оперативного вирішення нагальних питань життєзабезпечення населення введено в практику проведення селищним головою виїзних прийомів громадян з особистих питань за місцем проживання. Згідно графіку селищний голова побувала в 22 населених пунктах громади, які входять до складу 13 старостинських округів. Також селищний голова здійснила 18 позапланових виїздів. Всі питання, з якими звертались громадяни, були проаналізовані та поставлені на контроль для повного вирішення. Протягом 2022 року до Ружинської територіальної громади та до старост старостинських округів надійшло 18740 звернень громадян з них:

до Ружинської селищної ради - 10509 звернень громадян,

по старостинських округах – 8231 звернення. Аналіз звернень громадян свідчить, що найбільше надійшло звернень громадян по питанню соціального захисту – (89,9 %). Гуманітарним штабом Ружинської селищної ради опрацьовано 3454 звернення та надано допомогу внутрішньо переміщеним особам та найбільш потребуючим категоріям населення громади - заяв. Зокрема:

березень – 206,

квітень – 547,

травень – 649,

червень – 367,

липень – 283,

серпень – 329,

вересень – 294,

жовтень – 256,

листопад –236,

грудень – 287.

Кількість прийнятих звернень з питань отримання гуманітарної допомоги при гуманітарному штабі громади в розрізі населених пунктів розподілилися в наступній кількості та відсотковому співвідношенні від загальної кількості, а саме:

м. Київ – 791 (25,9%),

Київська область – 711 (28 %),

Донецьк та Донецька область – 381 (10,5 %),

Чернігів та Чернігівська область – 121 (3,4 %),

Харків та Харківська область - 179 (6,3 %),

Житомир та Житомирська область – 66 (2,5 %),

Херсон та Херсонська область –122 (3,8 %),

Миколаїв та Миколаївська область – 111 (3,8 %),

Запоріжжя та Запорізька область – 74 (2,5 %),

Луганськ та Луганська область – 97 (2,5 %),

Дніпро та Дніпропетровська область – 53 (1,2 %),

Ружинська громада (найбільш потребуючих категорій населення громади) – 765 (9,5 %). Щодо отримання фінансової допомоги від держави на оплату комунальних послуг власникам житлових приміщень, які прихистили у себе вдома вимушених переселенців із зони проведення бойових дій, надійшло – 533 звернень, зокрема:

березень – 42 звернення,

квітень – 231 звернення,

травень – 90 звернень,

червень – 35 звернень,

липень – 43 звернення,

серпень – 46 звернень,

вересень – 52 звернення,

жовтень – 45 звернень,

листопад - 45 звернень,

грудень – 45 звернень.

361 звернення від громадян України надійшло до селищної ради через загальний відділ, з яких:

з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення – 136,

із земельних питань – 91,

з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва – 69,

з питань сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей – 65. Із загальної кількості заяв, скарг та пропозицій громадян через загальний відділ зареєстровано:

колективних звернень - 15,

депутатських звернень – 7. З Урядової Гарячої Лінії Житомирської обласної державної адміністрації до загального відділу надійшло - 16 звернень (по питаннях: житлово – комунального господарства, благоустрою та виплати соціальної допомоги).