Новини із життя старостинських округів

Дата: 29.12.2022 14:24

У Вербівському  старостинському  окрузі  в  селі  ТРУБІЇВКА  з  кількістю  населення - 105  осіб,  де  переважна  більшість  пенсіонерів,  проживають небайдужі  з  добрими  серцями  люди -  СМІЩУК ЛЮДМИЛА  ВАСИЛІВНА,  СМІЩУК  ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, ГРИГОРЕЦЬ РАЇСА   МИКОЛАЇВНА, ТАУЛЕВИЧ РАЇСА  МИКОЛАЇВНА, які  самоорганізувалися  і  почали  виготовляти  консерви  з  каші  та  м'яса   для  воїнів  ЗСУ. До  доброї  справи  долучаються  всі  жителі  села, допомагають  хто  чим  може: збирають   кошти   на   закупівлю  крупів, олії, кришки  для  закруток, 0,5-ти  літрових  банок  та  діляться  м'ясом  з  птиці.  А  також  ОГОРОДНІЙ  ЮРІЙ  МИКОЛАЙОВИЧ  з  села  ВЕРХІВНЯ  надав  допомогу: 15  кг рису, олію, цибулю, моркву,  за  що  ми  дякуємо.  Нехай  Господь  Бог  і  надалі  благословляє  всіх  на  добрі  справи. Продовжуємо  спільно  працювати  заради  нашої  з  вами   ПЕРЕМОГИ.Допомагайте  допомагати  та  приєднуйтесь. На  сьогоднішній  день  уже   виготовлено   160 банок  тушонки   та  частину  відправлено.