Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги за період 19.12.2022-23.12.2022 року

Дата: 26.12.2022 09:20

Дорогі наші  захисники і захисниці України! Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви ціною свого здоров'я та власного життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси; твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та працювати. Щодня ворог намагається підлими спробами знищити наші культурні і життєві надбання. Але громадяни України - патріоти своєї держави, продовжують працювати, незважаючи на знищення масованими ракетними обстрілами життєво важливої інфраструктури, примхи зимової погоди та повітряні тривоги відповідальні працівники продовжують свою роботу по наданню допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Так, за період з 19.12.2022 по 23.12.2022 року відповідальними працівниками Ружинської селищної ради було видано благодійної допомоги:

29 продуктових набори;

6 одиниць засобів гігієни (зубна паста, гель для душу, прокладки, одноразові пелюшки);

42 упаковки підгузок для дітей та дорослих;

45 одиниць дитячого харчування (пюре, каша, сухе молоко);

2 іграшки Загалом, було видано продуктів харчування загальною масою 290 кг. Низький уклін нашим захисникам і захисницям, які просто зараз обороняють Україну, наближаючи нашу Перемогу! Разом - ми сила! Підтримуємо Збройні Сили України та віримо у Перемогу!

Слава Україні!