Здобуто перемогу в ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 21.12.2022 09:51

Щорічно, в День української писемності та мови, стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені відомого мецената Петра Яцика. Основна мета конкурсу ‒ затвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культурних традицій українського народу. Проводиться Конкурс у декілька етапів і дозволяє визначити кращих знавців на рівні загальношкільному, громади, обласному та Всеукраїнському. Як ми вже повідомляли раніше, 30 листопада 2022 року на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ружинської селищної ради проведено ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяло участь 42 здобувачі освіти. 10 грудня учениця 11 класу Ружинської гімназії Мельніченко Анастасія представляла нашу громаду на рівні області. ІІІ етап відбувся на базі Житомирського ОІППО 10 в дистанційному форматі. За результатами перевірки конкурсних робіт учасників учениця 11 класу Ружинської Мельніченко Анастасія здобула блискучу перемогу - абсолютне І місце. Тепер у неї попереду участь у ІV – Всеукраїнському етапі. Бажаємо Анастасії такої ж впевненої перемоги. Вітаємо переможця та її вчительку – Передерій Лесю Олександрівну та щиро дякуємо за якісну підготовку учасниці. Ми тепер з нетерпінням чекатимем підсумкового етапу конкурсу та вболіватимем за Мельніченко Анастасію. Бажаємо їй нових творчих звершень, радості від участі у змаганнях такого високого формату.