Планування бюджету громади на 2023 рік

Дата: 19.12.2022 10:18

Затвердження фінансових планів медичних закладів, програми фінансової підтримки комунальних установ селищної ради, перейменування топонімів населених пунктів громади, земельні питання та багато іншого - все це пріоритенті напрямки роботи депутатського корпусу під час засідань постійних комісій. Напередодні засідання 33 сесії Ружинської селищної ради, депутати активно працювали над питаннями порядку денного. І хоча кожен проект рішення не менш важливий, ніж інший, все ж закцентувала увагу когорта обранців на бюджеті селищної ради на наступний рік та функціонуванні Ружинської центральної лікарні в умовах зменшення надходжень НСЗУ.

Як повідомив директор медичної установи Олександр Павлік, у 2023 році НСЗУ не передбачає наявність "ковідного" медичного пакету, що дав можливіть останні два роки приносити "левові" надходження до бюджету лікарні. Окрім того, в умовах воєнного часу, фінансування за кожен медичний пакет Національна служба також може скоротити відсотково. Як наслідок - скорочення бюджету лікарні близько 60% та вимушена оптимізація медзакладу. Проте оскільки кожне відділення лікарні - це життєвонеобхідний "орган" для її належного функціонування, кожен крок має бути максимально проаналізований, прорахований і лише тоді прийняті відповідні рішення, переконані депутати ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису