Шановні жителі Ружинської громади! Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найважливіших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво! І сьогодні, у час війни, ми очікуємо на найбільш бажане для нас – Перемоги, настання якої кожен наближає щодня!

Попри війну, особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб цей День залишив приємну згадку в душах дітлахів, посіяв зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Вітаю вас, дорогі діти, з Днем Святого Миколая! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! Зичу всім миру, злагоди та достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

Селищний голова                    Людмила Біляк

Фото без опису