РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Найчисельніша частина нашого могутнього війська! Основа української армії! Сьогодні своє професійне свято відзначають Сухопутні війська Збройних Сил України

Дата: 12.12.2022 11:38

Механізовані і танкові війська, ракетні війська та артилерія, армійська авіація, війська протиповітряної оборони, спеціальні війська, частини логістичного забезпечення — це все наші Сухопутні війська! Ви знищуєте повітряні цілі окупанта, вражаєте противника в тилу, їхні пункти управління та склади боєприпасів, йдете в контрнаступ та посилюєте оборонні можливості нашої армії! Злагодженість, майстерність, професіоналізм та героїзм — це все про Вас!

Дякую кожному захисникові та захисниці за незламний дух, мужність та витримку!

Дякую за оборону і захист рідної землі!

Дякую за вірність українському народу! Вічна шана воїнам, які віддали своє життя у боротьбі за мирне майбутнє нашої України.

Селищний голова                                                                                Людмила Біляк