Новини із життя старостинських округів

Дата: 12.12.2022 11:08

Завезено 12 тон суміші для посипання доріг старостинського округу  у зимовий період (автотранспорт надано ДП «АФ» «Немиринецька»), проводиться систематичне посипання доріг в селах округу працівниками з благоустрою.

Отримано та доставлено адресатам допомогу від комітету Червоного Хреста (інваліди першої групи, діти-інваліди, ВПО, які вперше отримують продуктові набори)

Продовжується розчистка чагарників в старій частині Немиринецького кладовища, постійно проходять прибирання на автобусних зупинках та громадських туалетах с.Немиринці,с.Княжики та с.Сахни.

Проходить  акція «Віра в Перемогу» спільно з Немиринецькою  ЗОШ та ДНЗ, розпочато підготовку листів та малюнків до Різдвяних та Новорічних свят.

Староста Немиринецького старостинського округу Тетяна Романовська