РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Одним із популярних методів корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами є пісочна терапія

Дата: 08.12.2022 15:23

Пісок – це надзвичайно цікавий і загадковий матеріал. Він здатний знімати нервову напругу, покращувати настрій, викликати найбагатші асоціації. Гра з піском захоплює і дорослих, і дітей. За допомогою таких ігор можна виразити свої відчуття та переживання.

Пісочниця – це зменшена модель навколишнього світу, де діти можуть вільно творити, не боячись щось зламати чи зіпсувати. Основні завдання пісочної терапії: розкриття індивідуальності, активізація творчих здібностей та фантазії, розв’язання психологічних проблем, позбавлення комплексів та страхів, зняття внутрішнього напруження та отримання емоційного задоволення, розвиток координації рухів, дрібної моторики, орієнтації в просторі, формування навичок позитивної комунікації, покращення пам’яті, уваги і просторової уяви.