В Мовчанівському будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України. В заході взяли участь колектив "Серпанок" та учні Мовчанівської загальноосвітньої школи. Кожна гривня зібрана на концерті використана на потреби наших мужніх захисників. Впродовж концерту було зібрано 14000 грн., А це додає сил і вкотре доводить небайдужість наших громадян до потреб української армії в період війни. ДЯКУЄМО всім,хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до рідної України.

На зібрані кошти були придбані: дві сокири, 30кг.сала, 20кг м'яса (пекли гречаники, запікали буженіну). Власноруч пекли печиво. Багато принесли жителі села овочі, печиво,чаї. Залишки коштів були передані волонтерам. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису