Новини із життя старостинських округів

Дата: 08.12.2022 09:19

В Мовчанівському будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України. В заході взяли участь колектив "Серпанок" та учні Мовчанівської загальноосвітньої школи. Кожна гривня зібрана на концерті використана на потреби наших мужніх захисників. Впродовж концерту було зібрано 14000 грн., А це додає сил і вкотре доводить небайдужість наших громадян до потреб української армії в період війни. ДЯКУЄМО всім,хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до рідної України.

На зібрані кошти були придбані: дві сокири, 30кг.сала, 20кг м'яса (пекли гречаники, запікали буженіну). Власноруч пекли печиво. Багато принесли жителі села овочі, печиво,чаї. Залишки коштів були передані волонтерам. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!