Волонтерство – не робота, як дехто може вважати. Це – покликання, стан душі, відчуття обов’язку і бажання допомогти тим, хто цього потребує

Дата: 05.12.2022 18:08

Нині на Ружинщині ледь не кожен є волонтером і виокремити когось – хто більш допомагає. Тому сьогодні, у Міжнародний день волонтера, селищний голова Людмила Біляк вручила старостам громади подяки кожному старостинському округу за активну громадянську позицію, високий рівень патріотизму і відповідальності за долю країни, благодійництва і гуманізму, великий внесок у розвиток волонтерського руху на підтримку захисників і захисниць.

Також подяками селищного голови, за поданням окремих волонтерських груп, відзначені волонтери Ксенія Мошківська, Тетяна Петренко, Ірина Малинська, Оксана Кучерук, Наталія Панченко, Тетяна Доронюк, Людмила Маркітан, Юрій Огородній, Ірина Дмитренко, Галина Цехмейструк, Катерина Сівоздрав. У свою чергу, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, який завітав на Ружинщину, відзначив подякою районної ради за активну волонтерську діяльність всю Ружинську громаду в особі селищного голови Людмили Біляк, а також подяками та годинниками Валентину Лукач, Івана Гладишка, Володимира Аксьонова, Віру Поліщук, Олександра Загороднюка, Олександра Лікарчука та Віктора Тимошенка.