Реєстрація/перереєстрація автомобіля онлайн починаючи з 14 грудня 2022 року

Дата: 30.11.2022 12:25

З моменту набрання чинності постановою КМУ від 10.09.2022 року №1019 (14 грудня 2022 року) шляхом застосування Електронного кабінету водія, або через Портал Дія — громадянин зможе замовити й отримати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу онлайн.

Отримуючи послугу онлайн, громадянин сплачує лише за адміністративну послугу, тобто без урахування бланкової продукції.

Водночас традиційна процедура реєстрації/перереєстрації зберігається, а отже, у громадянина є вибір, як зручніше здійснити правові дії.

Щодо номерних знаків при онлайн перереєстрації, прийнята постанова, передбачає можливість використання номерних знаків, новим власником на транспортному засобі (окрім платних), що раніше були закріплені за іншими транспортними засобами. Станом на сьогодні, надається право при перереєстрації автомобіля залишити номерний знак лише близьким родичам.