Дякуємо нашим Збройним Силам України за наші врятовані життя, а людям за невпинну їх підтримку

Дата: 28.11.2022 14:22

.Ми – українці! Незламні, сильні,незалежні. СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА! Не дивлячись на продовження воєнного стану і підлі ракетні обстріли зі сторони ворога працівники селищної ради продовжують свою роботу по наданню допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Так, за період з 21.11.2022 по 24.11.2022 року відповідальними працівниками Ружинської селищної ради було видано благодійної допомоги:

15 продуктових наборів;

15 одиниць засобів гігієни (зубна паста, гель для душу, прокладки, одноразові пелюшки);

35 упаковок підгузок для дітей та дорослих;

30 одиниць дитячого харчування (пюре, каша, сухе молоко);

4 іграшки;

2 пустушки .

Загалом, було видано продуктів харчування загальною масою 150 кг. Слава всім, хто захищає нашу державу! Слава всім, хто воює і працює, наближаючи нашу Перемогу!

Слава Україні!