До уваги власників магазинів, кафе, барів, ресторанів, а також усіх мешканців громади!

Дата: 25.11.2022 09:02

Рішенням виконавчого комітету селищної ради встановлено нові графіки роботи об’єктів торговельного господарства та сфери громадського харчування, яким скорочено на 2 години час їх роботи. Так, магазини відтепер працюватимуть не довше ніж до 19.00, кафе та ресторани – до 20.00. До цього ж часу дозволено продаж у них алкоголю. Нагадаємо, що відповідно до рішення Ради оборони Житомирщини, на території області встановлено заборону на продаж алкоголю окремим категоріям громадян. Нові графіки роботи суб’єктів господарювання почнуть діяти із завтрашнього дня – п’ятниці 25 листопада. Рішення про скорочення графіків роботи прийнято у зв’язку з необхідність економії енергоресурсів держави, а також безпеки мешканців громади в умовах обмеженого енергопостачання та відсутності вуличного освітлення.