Відділ земельних відносин, сільського господарства та екології Ружинської селищної ради інформує

Дата: 24.11.2022 15:47

Всеукраїнська асоціація громад запрошує фермерів громади взяти участь у Другому Всеукраїнському Фермерському форумі приуроченому до Дня працівників сільського господарства. Дата проведення:

25 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ о 14:00 Тема даного заходу: «ДЕ ФЕРМЕРУ ВЗЯТИ ГРОШІ?» Організаторами Форуму є Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ), Всеукраїнський Конгрес Фермерів (ВКФ) за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО.

На захід запрошені представники Міністерства аграрної політики та продовольства України з презентацією державних програм підтримки, представники грантових програм для аграріїв, представники фінансових установ та банківського сектору з програмами кредитування та інші організації.

Спікери: Тарас Висоцький, П’єр Вотьє, Артем Панченко, Андрій Дубей, Захід транслюватиметься на YouTube-каналі ПРОLAND за посиланням: HTTPS://YOUTU.BE/DEVSS2HHTE0