Дата: 18.11.2022 12:18

Ружинська селищна територіальна громада, як і інші громади та Україна у цілому, має проблеми та тенденції в економічному і соціальному розвитку, що матимуть наслідки у наступні періоди. В умовах сьогодення громада перебуває, і в перспективі буде знаходитися, в умовах глобальної конкуренції, що вимагає формування і реалізації нових механізмів, спрямованих на забезпечення ефективного соціально – економічного розвитку. Важливою умовою динамічного розвитку громади є прискорення впровадження сучасних інноваційних технологій у інші сфери, створення комфортних умов для життя та розвитку людини. Це вимагає визначення комплексу не лише тактичних, але й стратегічних дій усіх суб’єктів територіального розвитку. З урахуванням цього, актуальним і необхідним стало визначення стратегічних напрямів розвитку громади на перспективу з урахуванням конкурентних переваг, наявного потенціалу, ризиків та внутрішніх, загальноукраїнських і світових викликів. Тому для розвитку ефективної і конкурентоздатної економіки, територій та залучення всіх резервів для розвитку людського капіталу – основного рушія розвитку, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки громади необхідним є розробка Стратегії розвитку Ружинської селищної територіальної громади. Для реалізації поставлених завдань у Ружинській селищній раді відбулась нарада з підготовки Стратегії розвитку селищної територіальної громади на період до 2030 року. На нараді обговорено механізми реалізації поставлених завдань, встановлені часові рамки їх виконання. Заплановано у першій половині грудня 2022 року провести розширене засідання – стратегічну сесію робочої групи з підготовки Стратегії розвитку селищної територіальної громади за участі депутатів селищної ради, членів виконавчого комітету, представників бізнесу та громадськості. Пропонуємо усім небайдужим долучитись до підготовки Стратегії розвитку громади та надавати свої пропозиції відповідальним працівникам селищної ради (каб. №23, №24 та №49 адміністративного будинку по вулиці Бірюкова, 2 у смт Ружин).