Минулими вихідними відбувся обласний онлайн-конкурс «Відун» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 15.11.2022 10:56

Конкурс передбачав знання учасниками історії України та козацтва. У конкурсі взяли участь юні патріоти загальноосвітніх закладів нашої громади. В результаті визнано переможцями чотири колективи:

•Рій «Козаченьки» Бистрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (середня вікова група) нагороджений онлайн-дипломом І ступеня Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації (керівник Пеньківська Тетяна Леонідівна);

•Рій «Козаки» Бистрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (середня вікова група) нагороджений онлайн-дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації (керівник Пеньківська Тетяна Леонідівна);

•Рій «Козачата» Білилівської гімназії І-ІІІ ступенів (середня вікова група) нагороджений онлайн-дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації (керівник Білоус Володимир Миколайович);

•Рій «Легіон» Топорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нагороджений грамотою Комунального закладу позашкільної освіти «Обласного центру дитячої та юнацької творчості» (керівник Медвецька Тетяна Віталіївна). Вітаємо переможців, які з гідністю показали себе у змаганнях та в черговий раз показали, що наша молодь дійсно є тією рушійною силою, яка вже змінила і в подальшому буде змінювати країну і хід її історії.