Протягом нинішнього тижня у Немиринецькому старостинському окрузі: Завершується прибирання гілля на місцевому кладовищі в с.Немиринці, прибирання опалого листя в с.Немиринці,с.Княжики, с.Сахни та вивіз на сміттєзвалище, опалого листя в парках та в центрі с.Немиринці.

Проведено загальні збори працівників бюджетної сфери Немиринецького старостинського округу (розглянуті нагальні питання роботи на перше півріччя 2023 року).

Планується проведення акції «Віра в Перемогу» спільно з Немиринецькою ЗОШ та ДНЗ .

Завершенна робота по грейдеруванню та засипанню утворених водомийних ровів по вул.Новобудівельна та Садова (за сприяння ДП АФ «Немиринецька»)

Облаштування водогінної мережі біля ФАПу с.Немиринці працівником по благоустрою Пайцуном Русланом.

Підготовка до Дня працівника сільського господарства в Ружинській громаді.

За сприяння комітету «Червоного Хреста» передано гуманітарну допомогу ВПО, інвалідам першої групи та дітям-інвалідам.

Спрямовано допомогу Воїнам-Захисникам від жителів Немиринецького старостинського округу. Майже кожна сім'я долучилась до випічки смаколиків (печиво, пироги, струдлі), а діти малювали та писали листи, в яких виклали свої найбільш глибокі емоції і почуття до наших Захисників. Працівники і кухарі Немиринецької ЗОШ приготували за спеціальним, особливим рецептом вітамінний салат з капусти. Готували як для своїх рідних! Вклали душу та серце. Адже 30 чоловіків із села Немиринці захищають наше життя та спокій. Жінки сказали: "Ми –сильні !Ми- мужні!Ми-красиві! Ми- віримо в Перемогу,яка неодмінно настане!"

Відбулася робоча зустріч працівників Культури та бібліотек з керівником Центру культури та дозвілля Любов'ю Хитрою та відповідальними працівниками бібліотек Ружинської селищної громади.

Розпочато роботу щодо звірки достовірних даних і відповідності нумерації будинків та земельних ділянок в с.Немиринці.

Проводиться оповіщення та вручення квитанцій по сплаті Земельного податку з фізичних осіб.

Проводиться активна робота щодо упорядкування бази даних зареєстрованих членів сімей кожного двору Немиринецького старостинського округу.

Щоденно проводиться прийом громадян з питань оформлення субсидій, соціальної допомоги, реєстрації місця проживання, пільг, видачі довідок та актів обстеження та видаються доручення на отримання орендної плати за паї. Оформлення заповітів мешканців Немиринецького старостинського округу.

Староста Немиринецького старостинського округу Тетяна Романовська

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису