Здійснено виїзд в філію "Вільнопільський клуб-бібліотека"

Дата: 09.11.2022 16:45

Т.в.о. директора КЗ "Центру культури і дозвілля" Ружинської селищної ради Любов'ю Хитрою спільно з т.в.о. завідуючої філії "Ружинська публічна бібліотека" Світланою Загороднюк здійснено виїзд в філію "Вільнопільський клуб-бібліотека", завідуюча - Олена Терлик. Надані методичні професійні консультації, щодо впровадження інноваційної діяльності в роботі працівників культури. Філія активна в соціальних мережах, що підтримує імідж успішної установи. Олена провела певну роботу по осучасненню бібліотечного фонду, його очищенню від зношеної, застарілої, не-актуальної літератури. За результатами цього виїзду хочеться відмітити, що Олена виявляє професійність та володіє неординарними навичками в роботі, працює по новому і цікаво. У бібліотеці облаштуванні чотири зони простору для майбутнього бібліохабу. Залишилося опрацювати питання матеріально-технічного забезпечення зазначеного закладу.