РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Участь у конкурсах учнівських колективів громади

Дата: 07.11.2022 10:26

У Ружинській громаді протягом поточного року, відповідно до Плану Всеукраїнських та міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та молоддю на 2022 рік, проведено ряд конкурсів та акцій. Учнівські колективи громади взяли активну участь, зокрема, в конкурсах:

«Парки – легені міст і сіл» - 1 заклад; «До чистих джерел» -1 заклад; «Птах року» - 2 заклади; «Український сувенір» - 4 заклад; «Галерея кімнатних рослин» - 2 заклади; «Українська народна вишивка» -1 заклад.

На розгляд журі було подано проєкти конкурсів та акцій учнями та педагогами Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів в номінаціях «До чистих джерел» та «Галерея кімнатних рослин» - керівник Голюк Н.А., в номінації «Парки – легені міст і сіл» - керівник Грабчак В.П. Учні та педагоги Топорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів представили роботи в номінації «Птах року 2022 – Ластівка міська», та в номінації «Галерея кімнатних рослин» - керівник вчитель біології Потіха О.А. Ружинська гімназія представила матеріали, в номінації «Птах року –ластівка міська». Учні та педагоги Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів представили практичну роботу по відновленню та поліпшенню стану джерел у вигляді фотоальбому. Екскурсію по мальовничому парку рідного села Немиринці – в вигляді фотоальбому запропонували на виставку учні 8 класу Маркітан Яна та Любінецька Вероніка. Вчителі початкових класів разом з вихованцями взяли участь у акції «Птах року – міська ластівка». Учні 2-Г класу Ружинської гімназії, керівник Шень І.М., виготовили дитячий пізнавальний журнал «Ластів’ятко», створили презентацію «Порівняльна характеристика ластівки сільської та ластівки міської». Лепбуки виготовили учні 2 класу та 3 класу – керівники Федун Н.В та Лексіна Т.М. на тему «Міська ластівка- птах 2022 року». Учні 3 класів виготовили поробки – керівник Терлик О.В. та Некротюк Т.В. Плакати «Народна творчість про ластівок», «Цікаве про ластівок» виготовила учениця Мотовилець Дарина, керівник Пеньківська О.П. Також учні підготували власні твори про ластівок – керівник Гуменюк Т.М. та Пеньківська О.П. Також в рамках проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки «Український сувенір» в громаді проведено виставку учнівських робіт – вишитих виробів, та українські народні іграшки за темою «Тваринний світ Житомирщини». Загалом було представлено 1 вишитий виріб та 7 поробок (українських народних іграшок) з Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Топорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ружинської гімназії та Будинку дитячої творчості, Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів. У номінації «Українська народна вишивка» роботу «Патрон на варті» представила Соболь Світлана – учениця 8 класу Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів – керівник Цехмейструк Катерина Олександрівна. В номінації «Український сувенір» українську народну іграшку «Тваринний світ Житомирщини» заклади представили в вигляді композицій, та окремих іграшок. За оригінальність виконаної композиції відзначено роботу учениці 11 класу Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кучерук Анастасії « Жовтопузик та Вужик» - керівник Федорчук Таїсія Леонідівна; роботу «Веселкові друзі» учениці 7 класу Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мельничук Софії – керівник Медвецька Тетяна Віталіївна; роботу «Ластівка міська – птах року 2022» учениці 3 класу Ружинської гімназії Ставничої Крістіни – керівник Некротюк Тетяна Василівна; роботу «Косуля» - вихованця Будинку дитячої творчості - Копчака Максима –учня 3 класу, керівник – Доронюк Тетяна Миколаївна; роботу «Лелека» - вихованки Будинку дитячої творчості – Маркітан Дарії –учениці 10 класу, керівник Доронюк Тетяна Миколаївна; роботу «Поліське зайченя» - учениці 8 класу Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів Кирилюк Софії, керівник Цехмейструк Катерина Олександрівна.

М’яку іграшку «Кролик Пухнастик» представила вихованка Будинку дитячої творчості, учениця 5 класу Кулибаба Дарина, керівник Маркітан Людмила Миколаївна. Кращі роботи були направлені в м. Житомир для участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських заочних конкурсів і акцій.