РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Участь у навчальному семінарі

Дата: 07.11.2022 09:51

Працівники служби у справах дітей Ружинської селищної ради взяли участь у семінарі на тему «Основні пріоритети регіональної політики у сфері охорони дитинства», який відбувся в м.Бердичів для спеціалістів служб у справах дітей селищних, сільських рад Бердичівського району. Захід організовано службою у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації. У ході навчального семінару були обговорені основні аспекти, пов’язані з усиновленням та тимчасовим влаштуванням дітей в умовах воєнного стану з урахуванням норм законодавства. Також були надані методичні рекомендації з питань забезпечення захисту прав та інтересів дітей, обговорено зміни до нормативно-правових актів, якими керується у своїй роботі служба у справах дітей.