Не паліть листя – це шкодить людині і довкіллю.

Дата: 07.11.2022 09:15

Кожної осені особливо актуальним питанням благоустрою Ружинської громади є боротьба зі спалюванням сухої рослинності, опалого листя та сміття.

Зараз триває осіннє прибирання. Тож звертаємося до всіх жителів громади щодо обов’язкового наведення порядку на власній і прибудинковій території, територіях підприємств, організацій, установ. Разом з цим виникає ще одне дуже проблемне питання – паління сміття, обрізаних гілок з дерев, листя. Частина жителів скидає його на купи та спалює. У процесі згорання в повітрі зростає кількість шкідливих домішок, таких як вуглекислий газ, оксиди азоту, сірки, звичайної сажі. Сморід від багать негативно впливає на стан здоров’я осіб похилого віку, людей з серцево-судинними захворюваннями.

Просимо поважати себе та оточуючих, не палити сміття, обрізані гілки з дерев.

Задимлені населені пункти дуже шкодять здоров’ю жителів. Будьмо сумлінними громадянами!

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту населення Управління ЖКГ Ружинської селищної ради Ігор Лєксін