Новини із життя старостинських округів

Дата: 07.11.2022 08:49

Протягом цього тижня у Немиринецькому старостинському окрузі:

Завершується прибирання гілля на місцевому кладовищі в с.Немиринці.

Проводиться косіння сухостою та зрізання чагарників на кладовищі в с.Княжики.

Здійснено прибирання опалого листя в зоні муралів «Україна у нас одна» - 120м в с.Немиринці, вивіз на сміттєзвалище.

Прибирання опалого листя в парках та в центрі с.Немиринці.

Проведена робоча нарада з працівниками культури, обговорені актуальні питання діяльності працівників культури (списання бібліотечного фонду в бібліотеках с.Немиринці,с.Княжики, с.Сахни.)

Заготовлено дрова на осінньо-зимовий період для сім'ї переселенців з Донецької області

Планується проведення акції «Віра в Перемогу» спільно з Немиринецькою ЗОШ та ДНЗ .

Розпочато роботу щодо звірки достовірних даних і відповідності нумерації будинків та земельних ділянок в с.Немиринці.

Проводилось визначення меж земельної ділянки мешканки с.Немиринці.

Проводиться оповіщення та вручення квитанцій по сплаті Земельного податку з фізичних осіб.

Проводиться активна робота щодо упорядкування бази даних зареєстрованих членів сімей кожного двору Немиринецького старостинського округу.

Проводиться роз'яснювальна робота з громадянами, щодо реєстрації земельних ділянок для внесення в Державний Реєстр.

У Будинку культури проходять репетиції та записи пісень нового репертуару.

Щоденно проводиться прийом громадян з питань оформлення субсидій, соціальної допомоги, реєстрації місця проживання, пільг, видачі довідок та актів обстеження, надається допомога громадянам в оформлення Державної дотації від Державного аграрного реєстру, та видаються доручення на отримання орендної плати за паї, оформляються заповіти мешканців Немиринецького старостинського округу.

Староста округу Тетяна Романовська