Ружинська громада
Житомирська область, Бердичівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи може працівник не скористатися днем відпочинку на наступний день після донації крові, а використати цей день в інший час? Відповідають фахівці сектору з кадрової роботи селищної ради

Дата: 02.11.2022 11:17
Кількість переглядів: 29

Виявляється: не може. Адже ст. 20 Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» від 30.09.2020 р. № 931-IX надає право особі безпосередньо після кожного дня донації крові та/або компонентів крові день відпочинку зі збереженням за нею середнього заробітку коштом коштів роботодавця. За бажанням такої особи цей день може бути приєднаний тільки до щорічної відпустки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь