Вебінари для працівників селищної ради вже не в новинку

Дата: 02.11.2022 09:09

Тут регулярно проходять онлайн-конференції на різноманітні теми. Цього разу із запрошеними керівниками та спеціалістами територіальних громад обговорювали актуальні питання щодо розвитку галузі житлово-комунального господарства та початку опалювального сезону, освіти, культури, туризму, молоді та спорту, фінансові, кадрові та правового характеру питання, а також питання безпеки громади в умовах воєнного стану.

За останній тиждень працівники селищної ради взяли участь у 15 семінарах, вебінарах тощо. Найбільше до співпраці з питань підвищення кваліфікації долучилися Житомирський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою», Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» «ГОВЕРЛА», Всеукраїнська Асоціація міст України, Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад та Управління національно-патріотичного виховання молоді та спорту обласної військової адміністрації.