З глибоким сумом сповіщаємо про загибель захисника України, мешканця Зарудинець, Дзюркевича Олександра Володимировича, 1980 р.н.

Дата: 01.11.2022 12:34

Командир механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону старший лейтенант Олександр Дзюркевич, залишаючись вірним військовій присязі, захищаючи волю та незалежність України, загинув смертю хоробрих 29 жовтня під час штурмових дій та артилерійського обстрілу в районі н.п.Кліщіївка Донецької області.

Про дату і час поховання Олександра Дзюркевича буде повідомлено додатково.

Ружинська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського героя!