Розпочато ямковий ремонт автодороги державного значення

Дата: 31.10.2022 15:24

Нарешті відреагувавши на численні звернення селищної ради щодо ремонту автодороріг, які проходять територією селищної ради, Служба автомобільних доріг в Житомирській області розпочала ямковий ремонт автодороги державного значення Н-02/М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка. У САД обіцяють, що ремонт даної автодороги буде проводитись від межі Вінницької області до межі Київської області. Протяжність даної ділянки становить 41 км. Також проведено обстеження стану автодоріг обласного і місцевого значення, які перебувають на балансі ОДА. На даний час розпочато ремонтні роботи на автодорозі обласного значення Попільня–Ружин та буде продовжена на інших автодорогах на території громади (Ружин-Топори-Рогачі, Бердичів-Вчорайше-Ружин-Городок, під’їзд до с.Плоска, під’їзд до с.Бистрик, грейдерування з додаванням нового матеріалу автодороги .