Робоча поїздка в села громади

Дата: 28.10.2022 14:28

Спеціалістом служби у справах дітей Ружинської селищної ради, працівниками відділу соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» спільно з ювенальним інспектором здійснено робочу поїздку до сіл Голубівка, Зарудинці, Прибережне. Відвідали родини опікунів та внутрішньо переміщених осіб, а також сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини. Під час візиту з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання та підтримання порядку в житловому приміщенні, недопущення випадків фізичного, психологічного та економічного насильства по відношенню до дітей.