РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Підсумки участі здобувачів освіти Ружинської громади у Всеукраїнських екологічних акціях та конкурсах

Дата: 28.10.2022 14:20

27 жовтня 2022 року у відділі освіти проведена нарада директорів закладів загальної середньої освіти, на якій було розглянуто ряд питань управлінського та фінансового характеру, а також підведено підсумки участі здобувачів освіти Ружинської громади у Всеукраїнських екологічних акціях та конкурсах.

У відповідності до листів Департаменту освіти і науки Житомирської  обласної державної адміністрації, Житомирської обласної військової  адміністрації №313-2/3-22 від 10.02.2022 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка», №68-2/3-22  від 12.01.2022 Про проведення  щорічного конкурсу есе патріотично-громадянської  тематики «Єднанням сильні», №630-2/3-22 від 18.05.2022 «Олімпіади випускного шкільного дослідництва» в закладах  загальної  середньої  освіти було проведено заходи, щодо організації і проведення,  участі учнів громади у  даних   природоохоронних акціях і конкурсах.

Здобувачі освіти шкіл громади активно включилися у підготовку  матеріалів  щодо участі  у конкурсах, зокрема,  учні  Березянської ЗОШ І-ІІ ступенів  - у проекті  «Годівничка» (керівник Жураківська І.Г.) учні Білилівської  гімназії  розробили  короткотривалий проект  «Зникаючі птахи околиць села Білилівка»,   складали  вірші  про  птахів (керівник Музичук В.Л.),   діти  Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники Кутня Г.П., Кучерук Т.Г.)   -   складали оповідання, створювали малюнки,  робили  фото  на відповідну   екологічну тематику.

Цікаву і змістовну природоохоронну діяльність організували педагогічний та учнівський колективи   Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  - взяли участь у проведенні «Олімпіади  випускного шкільного дослідництва» написавши ряд наукових робіт у секції «Агробіологія» (керівник Чехун О.Л.).

Здобувачі освіти  Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  взяли   участь у конкурсі  есе патріотично-громадянської  тематики «Єднанням сильні»,  та у Всеукраїнському конкурсі «Юних зоологів і тваринників» в секції «Тваринництво».

Наукову дослідницьку роботу  у секції    екології  і  енергозбереження   підготували учні  Ружинської гімназії  (керівник Симон Т.О.)

Роботи учасників вищеназваних  акцій  та конкурсів   стали  переможцями обласного етапу  і були  направлені  в   Національний еколого-натуралістичний центр.

За результатами участі в акції  «Годівничка» педагоги Ружинської громади були нагороджені подяками та грамотами НЕНЦ  за високий  професіоналізм, творчий   підхід  та формування екологічної  свідомості   учнів, а саме:

• Музичук В.Л. – вчителя біології  Білилівської гімназії,

• Жураківську І.Г. – вчителя  біології Березянської  ЗОШ І-ІІ ступенів,

• Кутню Г.П. – вчителя біології Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

• Кучерук   Т.Г. – вчителя біології Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

Дипломами різних ступенів були нагороджені:

• учнівський  колектив 1-9 класів  Березянської ЗОШ І-ІІ ступенів,

• Стельникович Анна - учениця 7 класу Білилівської гімназії,

• Матвійчук Святослав - учень 10 класу Бистрицуької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

• Столітній Назар - учень 10 класу Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

• Гладишко  Ліліана - учениця 10 класу Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

• Кутній Іларіон - учень 9 класу Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

• Марачковська Ольга - учениця 8 класу Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

• Демчук Дарина - учениця  6 класу Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

• Кутня Ангеліна - учениця  1 класу Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможцями  на  Всеукраїнському рівні в конкурсі есе патріотично - громадянської тематики «Єднанням сильні»   стала

- Дзядевич Уляна - учениця 11 класу Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;   у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників

- Безкоровайна  Анна - учениця 10 класу  Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Переможцями республіканського етапу  «Олімпіади випускного шкільного  дослідництва» в секції «Екологія та енергозбереження» стала Ярощук Іванна – учениця 11 класу 2021/2022 н.р., Ружинської гімназії;

в секціях   «Агробіологія»   стали учні  Ягнятинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів:

• Сміщук Владислав – 9 клас, Гуща Ангеліна – 8 клас, Дятел Ірина – 9 клас.

На нараді начальник відділу освіти Іван Семенчук вручив дипломи та грамоти Національного еколого-натуралістичного центру директорам шкіл, учні та педагоги яких стали переможцями даних конкурсів.

Відділ освіти, КУ «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників» Ружинської селищної ради  щиро вітають переможців фінальних етапів  екологічних та природоохоронних конкурсів   та акцій, бажають педагогічним та учнівським колективам   нових   творчих  здобутків  та  перемог.