Жити зараз у цих умовах у сільській місцевості простіше. Це не є таємницею. Та наївно думати, що найбільш потерпають від ударів по енергетичних об’єктах мешканці міст. Уявіть, якщо хоча б на кілька годин просто зникне світло. Люди трошки старшого покоління ще добре пам’ятають відключення електроенергії у 90-х роках. Але тоді у кожного з нас не було стільки гаджетів. Зникне світло – не буде і води. Та й, банально, у багатьох сучасні газові котли не зможуть працювати без електроживлення. А значить, не буде і тепла. Тому треба бути до цього готовими вже зараз. Найперше, це треба обстежити всі свої пічки, грубки, твердопаливні котли, які не використовувалися тривалий час. Мати запас дров. Адже це і тепло, і можливість приготувати їжу

Немає пічки - підійдуть буржуйки і власноруч зроблені вуличні плити з цегли та листка бляхи.

Обов’язково запасіться свічками, сірниками, купіть ліхтарі, достатню на перший час кількість батарейок та лампочки.

У вас має бути павер-банк. Зараз в інтернеті великий вибір павер-банків на сонячних батареях. Це дасть можливість залишатися на зв’язку навіть ви відсутності електроенергії. Встановіть на телефон програми, які дають можливість, при відсутності зв’язку, використовувати телефон у якості рації. І нехай радіус дії таких рацій невеликий (60-100 мм), але це дасть можливість комунікувати з рідними та сусідами.

Є можливість - купіть генератор!

Зробіть запаси води. Вона завжди повинна бути у хаті чи квартирі.

Зрозуміло, що той хто не лінувався, має на зиму і картоплю, і буряк, і м’ясо. Але і без круп не обійтися. Не треба створювати зайвий ажіотаж, проте не зайвим буде мати мінімальний запас круп, у тому числі – швидкого приготування або таких, які можна запарювати, а не довго варити. Олія, цукор, сіль, борошно теж мають бути у достатній кількості.

Термобілизна, теплий одяг вже має бути постійно під рукою.

І не забуваємо про економію електроенергії – це енергетична безпека нашої країни і кожного з нас!

Не такий страшний той холод  як підступний ворог. Проте, сильніші - разом

Фото без опису