Новини із життя старостинських округів

Дата: 26.10.2022 09:56

У Білилівці працівниками старостинського округу разом зі старостою Сергієм Котелянцем здійснено прибирання на місцевому кладовищі. Було впорядковано пам’ятні знаки, проводилась вирубка кущів та збір сміття.

З кладовища та прилеглих територій було вивезено понад десять причепів сміття. Як приємно констатувати цю роботу, так і неприємно вражає факт того, що стихійний смітник та звалище поруч з кладовищем уздовж центральної дороги влаштували, нажаль, самі ж мешканці села та відвідувачі могил рідних. І те, що це в’їзд до села, через який рухаються за день десятки, якщо не сотні, автомобілів, тих, хто смітить, нажаль, мало цікавить.