У Білилівці працівниками старостинського округу разом зі старостою Сергієм Котелянцем здійснено прибирання на місцевому кладовищі. Було впорядковано пам’ятні знаки, проводилась вирубка кущів та збір сміття.

З кладовища та прилеглих територій було вивезено понад десять причепів сміття. Як приємно констатувати цю роботу, так і неприємно вражає факт того, що стихійний смітник та звалище поруч з кладовищем уздовж центральної дороги влаштували, нажаль, самі ж мешканці села та відвідувачі могил рідних. І те, що це в’їзд до села, через який рухаються за день десятки, якщо не сотні, автомобілів, тих, хто смітить, нажаль, мало цікавить.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису