Новини із життя старостинських округів

Дата: 25.10.2022 11:01

Осіннє сонечко хоч ще і світить, проте мало гріє. Тому Вільнопільський старостинський округ старається і покращити благоустрій у селах, і заготовити дрова на опалення адміністративних будівель взимку. Колектив округу підтримує охайний вигляд центрів сіл, обкошуючи території прилеглі до адміністративних будівель, дитячі та спортивні майданчики, автобусні зупинки, придорожні смуги, садки та інші території селищної ради. Не забувають також про місця поховань. Оскільки території кладовищ досить великі, на допомогу з обкошування, з сільськогосподарською технікою, приходять місцеві аграрії. Днями у Вільнопіллі закінчили поточний ремонт вхідних сходів адмінприміщення, зробили санітарну розчистку багаторічних декоративних насаджень та пофарбували, створений нещодавно з підручних матеріалів, "дитячий автопарк" тощо. Проводиться активна робота щодо упорядкування бази зареєстрованих членів родини кожного двору населених пунктів округу. Адже невідповідність даних може призвести до проблем під час оформлення різного виду допомоги, ноторіальних дій чи продажу нерухомого майна тощо.