Відділ державної реєстрації інформує

Дата: 24.10.2022 11:48

Державні реєстратори бізнесу відділу державної реєстрації Ружинської селищної ради повідомляють про безперебійну роботу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань. Наголошуємо, що реєстрація та припинення бізнесу - операції безкоштовні. Реєстрація змін по юридичним особам (крім інформації щодо зміни зв'язку) 740 грн, для ФОП (крім зміни адреси і прізвища) 250 грн (протягом 24 годин). При виконанні даних змін протягом 2 годин - оплата здійснюється у п'ятикратному розмірі, протягом шести годин - оплата здійснюється у двократному розмірі. Витяги є ЄДР формуються в режимі реального часу. З початку жовтня зареєстровано 2 фермерські господарства, 2 фізичні особи підприємці, проведено 2 зміни по юридичних та 3 по фізичних особах. Сформовано 5 витягів. Постійно надаються консультації у сфері реєстрації та змін.