Знайомство з молоддю громади, яких відібрано для участі в Програмі UPSHIFT

Дата: 20.10.2022 14:59

Сьогодні в укритті Ружинської селищної ради (під час повітряної тривоги) відбулась перша зустріч та знайомство з молоддю громади, яких відібрано для участі в Програмі UPSHIFT- це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті, тощо.

Молодіжна команда Ружинської громади складається з трьох представників молоді: Дмитро Мартинюк - студент ІІ курсу Бердичівського фахового коледжу економіки та права, Каріна Щербатюк - учениця Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Владислав Дроботюк - учень Немиринецької ЗОШ І - ІІІ ст. Бажаємо ініціативності, креативності та успішної участі в реалізації даного проекту!