Центр надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради повідомляє

Дата: 20.10.2022 14:07

Відповідно до Постанови КМУ від 10.03.2022 № 333 зі змінами від 30.09.2022 №1094 передбачена компенсація витрат, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням (перебуванням) внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися - з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, - з території територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) (перелік територіальних громад затверджено наказом Мінреінтеграції від 25.04.2022 №75). - житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, інформація про яке внесена до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, або щодо якого подано документальне підтвердження від органів місцевого самоврядування факту пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.