Дата: 20.10.2022 09:16

Відбулося засідання виконавчого комітету Ружинської селищної ради. Розпочалося воно з сигналом повітряної тривоги і проводилося в укритті селищної ради. У засіданні взяли участь 17 членів виконкому, загалом було розглянуто 15 питань порядку денного.

Зокрема, членами виконкому схвалено звіт про виконання бюджету за 9 місяців поточного року, а також прийнято рішення про включення до Переліку об’єктів першого типу об’єкта оренди комунальної власності Ружинської селищної територіальної громади, а саме:

-частини нежитлового приміщення КНП «Ружинська центральна лікарня»;

-артезіанської свердловини з обладнанням у с. Вільнопілля;

-частини приміщення будівлі кореспондентського пункту в смт Ружин.

Відповідно до порядку денного були також розглянуті питання:

- затверджено мережу закладів освіти Ружинської селищної ради на 2022-2023 навчальний рік;

- про завершення робіт з підготовки установ та організацій Ружинської селищної ради до роботи в осінньо–зимовий період та початок ополювального сезону 2022-2023 року;

- створено комісію з питань обстеження технічного стану комунального майна (будівель, приміщень, споруд);

- затверджено План реагування органів управління та сил цивільного захисту Ружинської селищної ради при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

- надано згоду на госпіталізацію для надання стаціонарної психіатричної допомоги дитині, позбавленій батьківського піклування;

- надано дозвіл на видалення аварійних, сухостійних та дерев з досягненням вікової межі, розташованих на території сіл Заріччя, Топори, Огіївка, Вільнопілля, Мовчанівка. Відповідними рішеннями узгоджено Статути громадських формувань з охорони громадського порядку «Спеціальний загін «О.Р.Л.А.Н.», «Захист» та «Козацька Ружинська Варта».

На завершення членами виконавчого комітету була заслухана інформація та прийнято рішення про стан роботи з розгляду звернень громадян за 9 місяців 2022 року. З усіх питань порядку денного прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті Ружинської селищної ради у визначений законодавством термін.