Українців закликають згуртовано й свідомо підійти до заощадливого споживання електроенергії задля стабілізації енергосистеми

Дата: 17.10.2022 17:12

Із таким проханням звернувся до співвітчизників Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. "Сьогодні вранці російські терористи вкотре атакували енергетичну інфраструктуру України в трьох областях", - йдеться в повідомленні, яке глава уряду розмістив у себе в Телеграм.

Зокрема зафіксовано 5 ударів дронами у Києві. Пошкоджено енергетичні об'єкти та житловий будинок. Також агресор завдав ракетних ударів по критичній інфраструктурі на Дніпропетровщині й Сумщині. Сотні населених пунктів знеструмлені внаслідок атаки.

Усі служби працюють над усуненням наслідків обстрілів та відновленням електропостачання. А кожен регіон має план антикризового реагування.

Джерело: Голос України