РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Конкурс дитячих робіт серед учнів з особливими освітніми потребами

Дата: 17.10.2022 11:27

До Дня українського козацтва та Дня Захисників та Захисниць України фахівцями комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» селищної ради проведено конкурс дитячих робіт  серед учнів з особливими освітніми потребами, у номінаціях «Кращий малюнок на патріотичну тему» та «Кращий лист Захиснику України».

Участь у конкурсі взяли:

учні Зарічанської школи - Кулибаба Назар, Заєць Максим, Тарасюк Анна і Кравчук Аліна, Бистрицької школи -  Однокоз Нікіта та Савчук Артур, Вчорайшенського і Роставицького  ліцеїв – Наумчук Юлія і Кравченко Марія, Ружинської гімназії - Базилюк Юлія та Попова Аліна. Лист Захиснику України написав Заєць Максим - учень Зарічанської школи. Дякуємо  учасникам за участь та бажаємо успіхів в інших конкурсах! Малюнки та лист будуть надіслані  Захисникам України! Разом до ПЕРЕМОГИ!