Про стан розгляду звернень громадян протягом 9 місяців 2022 року

Дата: 17.10.2022 10:21

Протягом 9 місяців 2022 року до Ружинської селищної ради надійшло 13380  звернень громадян. Найбільше – 13086 (97,8 %) - було звернень громадян з питань соціального захисту.

Гуманітарним штабом Ружинської селищної ради опрацьовано 2675 звернень та надано допомогу внутрішньо переміщеним особам та найбільш потребуючим категоріям населення громади.

За результатами розгляду заяв було надано 1930 продуктових наборів, 1729 наборів із засобів особистої гігієни, 1463 наборів дитячого харчування тощо.

Опрацьовано 398 звернень мешканців громади на отримання фінансової допомоги від держави на оплату комунальних послуг власникам житлових приміщень, які прихистили у себе вдома вимушених переселенців із зони проведення бойових дій.