На ньому зібрались представники різних релігійних конфесій громади, посадовці, батьки та близькі героїв, які загинули захищаючи нашу державу – за одним столом зібралися люди різних віросповідань для того, щоб об’єднатись та помолитись за Україну, пам’ятати заповіді Божі та дотримуватись їх.

Із вступним словом звернулась до присутніх керуючий справами виконавчого комітету Ружинської селищної ради Леся Котвіцька, котра подякувала представникам релігійних конфесій громади, які підтримують Божим словом, молитвою і гуманітарною допомогою наших захисників та людей, які страждають від війни, усім, хто звертається до Всевишнього з проханням про допомогу. Особливо важливо це, коли Україна потерпає від агресії російських окупантів. Молитва є найсильнішим оберегом для наших захисників, для усіх, хто опинився в біді.

Заступник начальника другого відділу Бердичівського районного ТЦК та СП Олександр Ковальчук вручив мамі П’ясецькій Людмилі Станіславівні орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким нагороджений (посмертно) її син - П’ясецький Максим Павлович.

Сьогоднішня спільна молитва буде почута Всевишнім і стане оберегом для наших захисників, усіх, хто потребує підтримки та благословення.

Ми маємо ставати з кожним днем ще сильнішими. Ми зобов’язані вистояти та перемогти, аби не залишити цю війну нашим дітям. Усі ми, українці, згуртувалися навколо однієї мети – перемоги над ворогом. Це наша українська земля! Правда за нами і з нами Бог!

У молитвах звучали не лише слова про допомогу, захист і сподівання, а й слова подяки Всевишньому. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які загинули захищаючи нашу Україну та поклали квіти та лампадки у знак вічної скорботи за загиблими:

Славіцький Олег (с.Зоряне)

Хрущ Сергій (с.Верхівня) 

Цибора Віталій (с.Мовчанівка)

Закусіло Олександр (с.Білилівка)

Дубик Петро (с.Немиринці)

Мазур Павло (смт Ружин)

Музичук Юрій (с.Білилівка)

Руденко Сергій (с.Зарудинці)

Лянга Олександр (с.Топори)

Орищенко Юрій (смт Ружин)

П’ясецький Максим (с.Зарудинці)

Загребельний Владислав (с.Вільнопілля)

Мороз Ярослав (с.Бистрик)

Дзядевич Юрій (с.Немиринці)

Синюк Анатолій (с.Немиринці)

Музичко Олександр (с.Топори)

Сивак Андрій (с.Зарудинці)

В’язмінов Володимир (с.Топори)

Заржицький Володимир (смт Ружин)

Дячук Сергій (с. Прибережне)

Яценко Михайло (с. Топори)

Міняйло Віктор (с.Карабчиїв)

Сівоздрав Микола (с.Заріччя)

Якимчук Роман (с.Мовчанівка)

Яровий Олександр (с.Карабчиїв)

Ясінський Олег (с.Зарудинці - м.Козятин)

Будьмо згуртованими задля наближення нашої Перемоги, заради нашого майбутнього! 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису