Вклонімось низько кожному Герою!

Дата: 13.10.2022 11:55

Коли будете проходити поруч з приміщенням селищної ради – не проходьте мимо, байдуже. Навіть, якщо не поруч – прийдіть сюди спеціально і вдивіться у ці мужні обличчя, ще наповнені життям очі… Вклоніться… Ці хлопці заслуговують на нашу увагу, повагу і вічну нетлінну пам’ять… У Ружині на площі біля пам’ятника Шевченку встановили фото кожного загиблого у російсько-українській війні мешканця громади, починаючи від 2014 року. Це ще не пам’ятники, не меморіал, не Алея пам’яті. Їх ми обов’язково встановимо, після Перемоги!

А зараз, це - нагадування кожному, що йде війна. Не десь там далеко. Вона зовсім поруч. І у ній гинуть наші земляки, гинуть мирні мешканці, гинуть діти, а ворог знищує українців тільки тому, що ми українці.

Пам’ятаймо про це щомиті. Наближаймо нашу спільну Перемогу! І вклоняємось низько кожному Герою!