Ще один напружений тиждень, який наближає нас до Перемоги

Дата: 12.10.2022 17:44

Триває ще один напружений тиждень, який наближає нас до Перемоги, а працівники Ружинської селищної ради продовжують свою роботу у сфері видачі благодійної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та жителів громади, які мають малюків до трьох років.

Протягом останнього тижня відповідальними працівниками було видано:

71 продуктовий набір;

55 одиниць засобів гігієни (зубна паста, зубна щітка, гель для душу, прокладки, вологі серветки);

27 упаковок підгузок для дітей та дорослих;

108 одиниць дитячого харчування (пюре, каша, сухе молоко);

34 іграшки;

3 пустушки та 1 пляшка для молока. Загалом, було видано продуктів харчування загальною масою 710 кг.

Також, за сприяння селищного голови Людмили Біляк Ружинською селищною радою було передано 74 продуктових набори Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» для подальшої видачі жителям громади, старшим 90 років, до Міжнародного Дня людей похилого віку, що традиційно відзначається 1 жовтня. Нагадуємо, що постійно триває збір продуктів харчування – овочі, фрукти, борошно, консервація, крупи, сухофрукти, мед для мешканців деокупованих територій, госпіталів. Він відбувається у кожному старостинському окрузі (приміщення адмінбудівель) та смт. Ружин (приміщення адмінбудинку).

Віримо в наших хлопців і дівчат, що оберігають наш спокій!

Живемо і творимо Україну разом! Слава Україні!