До відома власників бджолосімей Ружинської громади!

Дата: 12.10.2022 10:24

Відділ земельних відносин, сільського господарства та екології селищної ради інформує, що у зв’язку із введення воєнного стану відповідно до Указу Президента від 24.02.2022 «64/2022 «Про введення воєнного стану у Україні» розподіл коштів державного бюджету за напрямками відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 №77 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгоспвиробників» не затверджений, оскільки кошти державного бюджету розподілені на потреби оборони держави. Тому у 2022 році державні кошти на підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, у тому числі на спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї не спрямовано.

Це не стосується програм підтримки отримання субсидій на одиницю оброблюваних угідь, та за утримання корів, які передбачають реєстрацію через ДАР та фінансуються коштами Європейського Союзу.