З’являються реальні передумови до того, щоб у Ружині та громаді загалом, нарешті, посилився телевізійний та радіосигнал

Дата: 07.10.2022 17:04

Ця проблема для Ружинщини загалом є багаторічною. На її вирішення (точніше – не вирішення) впливали як об’єктивні, так і суб’єктивні чинники, включаючи і географічне розташування, і розміщення у так званій міжобласній зоні (знаходиться на перетині кількох областей одночасно).

Державний концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) планує реанімувати телевежу, розташовану у Ружині для можливості посилення приймального та передавального сигналів. Для цього частину вежі концерн має бажання взяти в оренду для встановлення відповідного обладнання. Цього тижня представники РРТ відвідали Ружин та ознайомилися з умовами, залишивши позитивні відгуки.

Відзначимо, що торік Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення проводився конкурс на радіочастоту у Ружині. Його переможцем стала Національна радіокомпанія, яка тепер, завдяки обладнанню РРТ, транслюватиме свій продукт у нашій громаді.