Участь у командно-штабних навчаннях

Дата: 07.10.2022 15:31

Заступник селищного голови Максим Дмитренко та начальник управління ЖКГ Іван Сорока взяли участь у командно-штабних навчаннях за участю представників всіх територіальних громад Бердичівського району та військових територіальної оборони, які відбувалися цього тижня у Бердичеві.

За словами заступника голови районної військової адміністрації Дмитра Гедзя, на жаль, сьогодні в новинах знову говориться про активізацію агресорів як у застосуванні ядерної зброї, так і в нових спробах почати нову атаку з Білорусі. У цих умовах потрібно знову нам готуватись до оборони, з якої б сторони не була нова загроза, - каже посадовець.

Саме тому, метою командно-штабних навчань було допомогти створити в кожній громаді пункт управління, а в районі утворити штаб територіальної оборони.